Odložení knih

Nechejte si přichystat knihu k vyzvednutí. Stačí stisknout tlačítko v katalogu. Knížka na vás pak počká dva pracovní dny.

Spěcháte a chcete si v knihovně jen rychle vyzvednout knihy, které potřebujete a hned odejít? Dnes už do knihovny přijít nestihnete a bojíte se, že do zítřka si vámi vybranou knihu vypůjčí někdo jiný? Pak si můžete nechat přichystat knihy podle vlastního výběru. V online katalogu knihovny můžete v klidu a pohodlí svého domova vyhledat knihy, které potřebujete, a ty, které jsou momentálně v knihovně k dispozici, si můžete nechat odložit. My vám je připravíme k výpůjčnímu pultu a vy si je můžete vyzvednout během následujících dvou pracovních dní. Knihy budou nachystány zpravidla do dvou hodin od objednání, je však vždy nutné počkat na potvrzení e-mailem. Tato služba je dostupná v oddělení pro dospělé a je pro všechny uživatele zdarma.

 
Spěcháte a chcete si v knihovně jen rychle vyzvednout knihy, které potřebujete a hned odejít? Dnes už do knihovny přijít nestihnete a bojíte se, že do zítřka si vámi vybranou knihu vypůjčí někdo jiný? Pak můžete využít naši novou službu a nechat si přichystat knihy podle vlastního výběru. Přes internet si v elektronickém katalogu knihovny můžete v klidu a pohodlí svého domova vyhledat knihy, které potřebujete, a ty, které jsou momentálně volné a jsou v knihovně k dispozici, si můžete nechat odložit. My vám je připravíme k výpůjčnímu pultu a vy si je můžete vyzvednout během následujících dvou pracovních dní. Knihy budou nachystány zpravidla do dvou hodin od objednání, nicméně je vždy nutné počkat na e-mailovou zprávu potvrzující, že jsou pro Vás požadované knihy připraveny. Tato služba je zatím dostupná pouze v oddělení pro dospělé a je pro všechny čtenáře zdarma.