ODLOŽENÍ KNIH

online katalogu knihovny můžete v klidu a pohodlí svého domova vyhledat knihy, které potřebujete, a ty, které jsou momentálně na dospělém oddělení k dispozici, si můžete nechat odložit. Služba je ZDARMA

Upozorňujeme, že službu můžete využít pouze na knihy z dospělého oddělení! 

Čtenář musí v knihovně při registraci uvést na sebe kontakt (mail, telefon)!

 

POSTUP:

  • vstupte do online katalogu

  • přihlaste se do svého čtenářského účtu

  • vyhledejte knihu, kterou chcete a rozklikněte ji

  • sjeďte níže a uvidíte tlačítko "odložit"

  • stiskněte ho a máte objednáno

  • čekejte na potvrzení mailem, že je kniha připravena

  • jakmile vám objednávku potvrdíme, máte pracovní dny na vyzvednutí

A máte objednáno! :) Teď už stačí jen vyčkat, až Vám mailem nebo sms potvrdíme, že knihy na Vás již čekají. Prosíme, nechoďte dříve, než Vám přijde potvrzení!

 

 
Spěcháte a chcete si v knihovně jen rychle vyzvednout knihy, které potřebujete a hned odejít? Dnes už do knihovny přijít nestihnete a bojíte se, že do zítřka si vámi vybranou knihu vypůjčí někdo jiný? Pak můžete využít naši novou službu a nechat si přichystat knihy podle vlastního výběru. Přes internet si v elektronickém katalogu knihovny můžete v klidu a pohodlí svého domova vyhledat knihy, které potřebujete, a ty, které jsou momentálně volné a jsou v knihovně k dispozici, si můžete nechat odložit. My vám je připravíme k výpůjčnímu pultu a vy si je můžete vyzvednout během následujících dvou pracovních dní. Knihy budou nachystány zpravidla do dvou hodin od objednání, nicméně je vždy nutné počkat na e-mailovou zprávu potvrzující, že jsou pro Vás požadované knihy připraveny. Tato služba je zatím dostupná pouze v oddělení pro dospělé a je pro všechny čtenáře zdarma.