Sháníte pěkný a hodnotný dárek pro své blízké? Chcete darovat něco užitečného a zároveň originálního? Pak je pro Vás dárkový poukaz to pravé! 

 

S dárkovým poukazem darujete: 

105 000 knih různých druhů a žánrů
110 titulů novin a časopisů
160 deskových her pro děti i dospělé
800 filmů na DVD
10 000 e-knih
5 000 CD s audioknihami a hudbou

 

Jeho majitel získá zdarma registraci do knihovny na jeden rok. Darovat ho můžete jak tomu, kdo zatím do knihovny nechodí, tak i našim stálým čtenářům, kteří ho uplatní při placení pravidelného registračního poplatku. 

Prostřednictvím poukazu darujete nejen přístup k nepřebernému množství knih, časopisů, e-knih, audioknih i deskových her, ale také ke všem našim službám

Obdarovat můžete kohokoli - od dětí až po seniory. Odnesete si ho v elegantní obálce spolu s uvítacím dopisem, kde se obdarovaný dozví všechny potřebné informace o knihovně a registraci. Zaregistrovat se je možné kdykoliv během roku, poukaz platí od tohoto data dalších 365 dní

Poukaz prodáváme pouze za cenu registračního poplatku (70,-/100,-/150,-). Na dárkovém poukazu částka není uvedena. Při koupi se Vás knihovnice zeptá, pro koho je určen. Podle toho pak zvolí typ poukazu ŽÁK, STUDENT, KLASIK  nebo KLASIK PLUS (viz příklad v obrázku).

Zakoupit ho můžete v hlavní budově knihovny na Skálově náměstí 6. Stačí se v prvním patře knihovny, na dospělém oddělení zeptat u pultu knihovnice. :)