Sovičkiáda 2024 - literární soutěž pro děti a mládež (ukončeno)

02.01.2024 19:59

23. ročník tradiční prostějovské literární soutěže právě začíná! Těšíme se na básničky, pohádky a uvěřitelné, ale i neuvěřitelné příběhy od vás - začínajících spisovatelů

Pokud vám není víc než osmnáct let, neváhejte se zúčastnit. Milí rodičové, řekněte o soutěži svým dětem. Třeba budete překvapení, kolik toho už mají v šuplíku či v počítači napsaného.

Téma tvorby je libovolné, délka je max. 10 stran textu (formát A4). Tři nejlepší práce vyhodnocené odbornou porotou se mohou těšit na pěkné knižní ceny, které obdrží na slavnostním vyhlášení (cca červen 2024).

Tak seberte odvahu a do 31. března 2024 přineste svá literární díla do knihovny (Vápenice 9) nebo je pošlete na adresu detske@knihovnapv.cz. Nezapomeňte přiložit tento vyplněný FORMULÁŘ.