SOUTĚŽ S HARRY POTTEREM - zábavný kvíz a fotosoutěž (proběhlo)

20.10.2021 12:08

Výherci jsou Alžběta Klapková, Adéla Reichstädterová, Veronika Ošlejšková. Zajímá vás, jak vypadají ceny? Podívejte se na facebookovou stránku oddělení pro děti a mládež1url.cz/vKg3O.

******************************************************

Zábavné odpoledne s Harry Potterem na oddělení pro děti a mládež letos bohužel neproběhne, ale SOUTĚŽ ano! A dokonce dvě! Připravili jsme si pro vás kvíz a fotosoutěž. Můžete soutěžit jen v jedné nebo i v obou soutěžích, záleží na vás.

Vyzkoušejte, jak dobře znáte svět Harryho Pottera a odpovězte na zvídavé otázky. Pobavit se a vyplnit kvíz mohou samozřejmě všichni zájemci. Do slosování budou však zařazeni pouze čtenáři prostějovské knihovny do 18 let.

Kvíz je třeba odevzdat v knihovně pro děti a mládež, kde už netrpělivě čeká sova Hedvika ze Soví pošty. Formuláře najdete v knihovně nebo si jej můžete vytisknout ZDE.

KVÍZ:

Soutěž probíhá: 23. 12. 2021
Vyhlášení vítězů: leden 2021 (zde na webu a na fb knihovny)
Soutěžní podmínky:
- soutěžící budou zařazeni do slosování pokud:
- odpoví správně na všech 34 znalostních otázek s možnostmi a), b), c) d)
- zároveň odpoví na otázku, kde žádáme vlastní odpověď soutěžícího
- soutěžící musí být v době ukončení soutěže členem knihovny s platnou registrací
- soutěžit mohou čtenáři prostějovské knihovny do 18 let

Z těch, kdo splní všechny soutěžní podmínky, vylosujeme 3 výherce, které odměníme tematickými cenami ze světa Harryho Pottera.

Připřavili jste si doma kostým na odpoledne v knihovně a jste smutní, že nebude? Nevěště hlavu, pošlete nám fotku v kostýmu a vyhrajte pěknou cenu. Příští rok se už určitě zase sejdeme v knihovně v kostýmech všichni!

FOTOSOUTĚŽ:

Soutěž probíhá: 1. října - 30. listopad 2021
Vyhlášení vítěze: prosinec 2021 (zde na webu a na fb knihovny)
Soutěžní podmínky:
- soutěžící budou zařazeni do slosování pokud:
- zašle svoji fotku v kostýmu, který je inspirovaný světem Harryho Pottera (na mail: detske@knihovnapv.cz)
- soutěžit mohou čtenáři prostějovské knihovny do 18 let

Účastní ve FOTOSOUTĚŽI soutěžící souhlasí s tím, že budou jeho fotky zveřejněny na webu knihovny a sociálních sítích.

Z těch, kdo splní všechny soutěžní podmínky, vylosujeme 1 výherce, kterého odměníme tematickou cenou ze světa Harryho Pottera.