Půjčování tematických kufříků

06.03.2018 13:28

Na březen – měsíc čtenářů připravila knihovna další rozšíření svých služeb. V knihovně pro děti a mládež si můžete půjčovat tzv. tematické kufříky. Zatím jsou k dispozici dva – jeden „pohádkový“ a druhý na téma „ učím se číst “. A časem jistě přibydou další. Chceme dětem i celým rodinám nabídnout nový rozměr společných zážitků – od zábavy a hry až po čtení a učení. Tematický kufřík je skutečně dětský kartonový kufřík, v němž jsou uloženy tematicky laděné předměty – knihy, skládačky a hry. Jeho přidanou hodnotou není pouze obsah, ale skutečnost, že kufřík lze využít pro společné rodinné čtení, zábavu a poznávání a obohatit tak společně strávený čas rodičů s dětmi, posílit jejich sounáležitost a společnou aktivitou upevnit vztahy v rodině.

Pravidla půjčování .