Máte knižní přání? Třeba vám jej splníme službou "Knížky na přání".

18.05.2015 12:03

Možná jste o tom nevěděli, ale prostějovská knihovna už nějaký čas úspěšně provozuje službu nazvanou „knížky na přání“. Pokud jste někdy z knihovny odcházeli zklamaní nad tím, že jste tam nenašli vytouženou knížku, máme řešení. Můžete si o ni napsat. Třeba se poštěstí a podaří se nám ji sehnat. Je to jednoduché. Svá přání můžete psát na adresu tipy@knihovnapv.cz, nebo do formuláře na stránce www.knihovnapv.cz/naprani. Při vyslovení svých přání buďte prosím co nejpřesnější, ať najisto víme, po čem opravdu toužíte. Když nám u svého přání zanecháte svou e-mailovou adresu, dáme vám vědět, jak to s plněním vašeho přání vypadá. Funguje to, ke spokojenosti řady uživatelů knihovny. Tímto způsobem jsme pořídili už skoro 200 knížek. Jen na základě vašich přání.