Letní čtenářská výzva o ceny 2023 (ukončeno)

26.06.2023 09:20

VÝHERCI: ze soutěžících, kteří splnili čtenářskou výzvu jsme vylosovali 3 výherce, jsou jimi: Běla Procházková, Aneta Nejedlá a Martin Půda. Gratulujeme!

Všichni, kdo soutěžili dostanou během jedné z dalších návštěv knihovny na výběr z drobné odměny. O cenu se nemusíte hlásit, knihovnice uvidí na Vašem kontě, že máte odměnu dostat. Děkujeme, že jste soutěžili! :)

S Letní čtenářskou výzvou můžete soutěžit o knižní ceny

Přemýšlíte, co budete v létě číst? Nechte se inspirovat při výběru letní četby a získejte možnost vyhrát zajímavé ceny! Připravili jsme pro vás deset více či méně konkrétních kritérií, pomocí kterých si můžete knížky vybrat.

Vypůjčením a přečtením knih budete postupně Letní čtenářskou výzvu plnit. Kdo si v průběhu července a srpna půjčí a přečte alespoň šest knih, které vyhovují desíti kritériím Letní výzvy, bude zařazen do slosování o knižní ceny.

Pracovníci knihovny Vám mohou razítkem potvrdit přečtení nejvíce dvou knih (nebo také e-knih) v průběhu každého týdne. A samozřejmě vám také rádi pomohou knihy podle daných témat najít. Připravili jsme pro vás i výstavku knih, kde si můžete rychle vybrat knihy splňující jednotlivé úkoly.

Formulář pro vyplňování výzvy najdete ke stažení níže. Nebo si jej můžete vyzvednout přímo v knihovně na dospělém oddělení, kde potom vyplněné archy také odevzdávejte.

Soutěž uzavřeme s koncem prázdnin a poté vylosujeme tři výherce, kteří získají dvě knížky dle vlastního výběru. Na malou odměnu v podobě placky a záložky se však může těšit každý soutěžící. Navíc letos každý soutěžící dostane i drobnost z naší nové 3D tiskárny!

A jaké úkoly na vás letos čekají?

Humoristický román
Kniha s tematikou moře
Komiks neboli grafický román
Kniha z populárně naučné literatury
Kniha ze žánru sci-fi nebo fantasy.
Kniha, kterou jste četli v dětství nebo mládí
Kniha, ze žánru detektivka, krimi nebo thriller
Kniha, od autora oceněného literární cenou
Kniha, kterou jste si vybrali pouze podle obálky