ZÁKLADNÍ KURZ TRÉNOVÁNÍ PAMĚTI - zájemci hlaste se (proběhlo)

06.09.2023 10:42

ZÁKLADNÍ KURZ TRÉNOVÁNÍ PAMĚTI

Otevíráme totiž nový základní kurz trénování paměti určený především seniorům. Kurzem Vás provede certifikovaný a zkušený trenér z České společnosti pro trénování paměti a mozkový jogging.

Můžete se těšit na malou skupinu účastníků a přátelskou atmosféru. Čekají vás praktické informace o paměti a jejím fungování, vyzkoušíte si užitečné techniky pro snadné zapamatování a cvičení na pozor­nost, relaxaci a kreativitu a dozvíte se zajímavé tipy na rozvoj a udržení duševní svěžesti

Kurz je určen pro nové zájemce, kteří v knihovně ještě kurz trénování paměti neabsolvovali. Přihlášení do kurzu je závazné.

Kurz bude probíhat od 18. října do 6. prosince 2023. Celkem čeká účastníky 7 lekcí, které se budou konat vždy ve středu od  9.30 do 11 h.

ZÁJEMCI, HLASTE SE PŘEDEM:

telefonicky: 582 329 661

osobně: čítárna (přízemí knihovny)