Výběrové řízení na pozici Knihovník/knihovnice v odd. pro dospělé (ukončeno)

01.07.2023 15:35

Městská knihovna Prostějov vypisuje výběrové řízení na pozici Knihovník/knihovnice v oddělení pro dospělé čtenáře.

Náplň práce:
• zajišťování provozu oddělení pro dospělé čtenáře
• práce ve výpůjčních službách
• komunikace se čtenáři

Požadujeme:
• minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou vzdělání v oboru knihovnictví nebo praxe v knihovně či knihkupectví výhodou
• orientaci v oblasti knihovnictví a literatury
• dobré vyjadřovací a komunikační dovednosti, zájem o práci s lidmi, příjemné vystupování.
• počítačovou gramotnost
• pečlivost, samostatnost a zodpovědnost, schopnost týmové spolupráce
• občanskou a morální bezúhonnost

Nabízíme:
• zajímavou práci v příjemném prostředí
• pracovní poměr (úvazek 1,0) na dobu určitou na 1 rok (zástup za mateřskou dovolenou)
• platové podmínky dle platných právních předpisů - nařízení vlády č. 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů
• stravenky, pět týdnů dovolené, 3 dny sick days
• předpokládaný nástup: září, říjen 2023 – dle dohody

Pracovní doba:
• střídání ve službách v rozmezí 7.00 – 18.00 hod.
• 1 x měsíčně sobotní služba 7.30 – 11.30 hod.

Strukturovaný životopis  a motivační dopis (elektronicky oba ve formátu PDF) doručte nejpozději do 23. července 2023 osobně (dospělé odd.) nebo prostřednictvím pošty na adresu: Městská knihovna, Skálovo nám. 6, 796 01 Prostějov, nebo zašlete elektronicky na adresu sluzby@knihovnapv.cz.

Zasláním přihlášky účastník výběrového řízení poskytuje souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679.
Městská knihovna si vyhrazuje právo výběrové řízení prodloužit, zrušit nebo nevybrat žádného z uchazečů.