SOUTĚŽNÍ ONLINE DOTAZNÍK: Jak se vám líbí prostějovská knihovna? (ukončeno)

08.07.2023 16:37

VÝHERCI: Ivana Kaštylová, Eva Snováková, Jana Výstupová, Lenka Vystavělová, Michal Klíč, Marie Podhorná-Prucková, Lenka Punčochářová, Klára Papšová Zelinková, Kamila Ondrejová a Vladimír Váňa.

Gratulujeme! Všem čtenářům a návštěvníkům knihovny děkujeme za vyplnění dotazníku.

************************************************************

Milí čtenáři a návštěvníci,

rádi bychom věděli, jak jste spokojeni se službami a s prostory naší knihovny. Pomozte nám být lepší! Vyplňte krátký online dotazník. Máte jedinečnou příležitost sdělit nám své názory či připomínky a navíc vyhrát knížku.

Dotazník vám zabere jen pár minut. Nemusíte odpovídat na všech 15 otázek, ale čím konkrétnější Vaše odpovědi budou, tím víc se Vám možná bude v knihovně v budoucnu líbit. :) Dotazník je anonymní, jestli uvedete své jméno záleží jen na Vás!

ODKAZ NA ONLINE DOTAZNÍK: bit.ly/pvknihovna21

Nechcete vyplňovat online verzi? V knihovně si můžete vyzvednout nebo rovnou vyplnit a odevzdat i papírovou verzi.

Z dotazníků vylosujeme 10 výherců, kteří si budou moci vybrat knihu dle vlastního výběru. Výherce vylosujeme v druhé půlce září.

Děkujeme, že nám pomáháte. ♥

Vaše Knihovna