Soutěž s jazykovou školou Lingua Centrum (proběhlo) - výherci v článku

30.11.2019 09:08

Výherci soutěže jsou:

1. cena - Jana Pavličíková, 2. cena - Margita Polová, 3. cena - Kamil Kožnárek

Potřebujete rychle zvýšit svou jazykovou úroveň? Chystáte se na zahraniční cestu, připravujete se na maturitu, nebo se zkrátka chcete zlepšit v cizím jazyce? Využijte skvělou příležitost právě teď!

Ve spolupráci s Jazykovou školou Lingua Centrum Prostějov jsme si pro naše čtenáře opět připravili soutěž o hodnotné ceny.

Letos můžete soutěžit dokonce o tři skvělé výherní balíčky a to nejen na Facebooku knihovny, ale i v knihovně nebo přímo v Lingua Centru na Rejskové ulici! Cena je navíc přenosná, takže můžete výhru darovat.

1. CENA

• poukaz na pololetní jazykový kurz (únor - červen) v hodnotě 3 390,- dle vlastního výběru*

• reklamní předměty Lingua Centra a Měk Prostějov

2. CENA

• slevový poukaz v hodnotě 2 000,- na pololetní jazykový kurz (únor - červen) dle vlastního výběru*

• reklamní předměty Lingua centra a Měk Prostějov

3. CENA

• slevový poukaz v hodnotě 1 000,- na pololetní jazykový kurz (únor - červen) dle vlastního výběru*

• reklamní předměty Lingua centra a Měk Prostějov

• 1 cizojazyčná kniha

Co je třeba udělat, abyste byli zařazeni do slosování o ceny?

Stačí, když odpovíte správně na dvě soutěžní otázky. Správné odpovědi napište buď na facebookovou stránku knihovny, nebo vhoďte lístek do některého ze soutěžních boxů (viz níže) a výhra může být Vaše! Soutěžit mohou pouze čtenáři Měk Prostějov s platnou registrací.**

Soutěž probíhá od 10. 1. – 10. 2. 2020. Ze správných odpovědí vylosujeme 3 výherce a ve čtvrtek 13. února zveřejníme výherce na našem webu a facebooku.

Soutěžní otázky:

1. Které jazyky můžete v tomto školním roce studovat v prostějovské pobočce Lingua Centrum? (nápověda: 1url.cz/FztbW, vyberte Prostějov, je jich 6)

2. Půjčuje prostějovská knihovna knihy i v angličtině a dalších jazycích? (ano/ne)

Soutěžit můžete na těchto místech (vyberte si jednu možnost):

online:     www.facebook.cz/knihovnaprostejov

box:         Knihovna Prostějov, Skálovo nám. 6, dospělé oddělení (1. patro)

Knihovna pro děti a mládež, Vápenice 9, pult

box:        Lingua Centrum, Rejskova 19, kancelář školy (první dveře vlevo)

Do boxu hoďte lísteček se správnou odpovědí a kontaktem. Formuláře najdete u boxu, stačí vyplnit.

Nápověda:

1. Jazyky ke studiu zjistíte na: www.lingua-centrum.cz (konkrétně 1url.cz/FztbW, vyberte Prostějov, je jich 6).

2. Zda prostějovská knihovna půjčuje knihy i v jiných jazycích zjistíte na www.knihovnapv.cz (katalog) nebo v knihovně.

*Kurzy probíhají v odpoledních hodinách (po-čt). Čas, jazyk, úroveň jazyka si můžete vybrat z aktuální nabídky Jazykové školy Lingua Centrum Prostějov pro druhé pololetí školního roku 19/20. Poukaz je přenosný. Je určen pro všechny pokročilosti a výherce je může uplatnit i na pokračovací kurzy, v tomto případě však výherce/uplatnitel poukazu nesmí být aktuálně studentem jazykové školy Lingua Centrum.

**Soutěžit mohou pouze čtenáři knihovny. Čtenářem knihovny se stanete po vyplnění přihlášky a zaplacení ročního poplatku (obyčejná 100,-/student, senior 70,-/rodinná reg. 20,- Kč). Můžete se stát čtenářem i v den převzetí výhry (těsně před jejím převzetím).

Máte dotaz ohledně uplatnění výhry? Neváhejte se zeptat na vše, co vás zajímá, přímo v kanceláři školy u koordinátorky výuky Bc. Karolíny Šídlové, tel.: 737 342 215

Podmínky soutěže (pro zařazení do slosování):

1. Správná odpověď na obě soutěžní otázky napsané do komentáře pod příspěvek na facebookové stránce Měk Prostějov nebo na lístečku vhozeném do soutěžního boxu na výše uvedených místech.

2. Platná registrace v Měk Prostějov (kontrola čtenářského čísla při přebírání výhry)

Soutěžící dává svou účastí v soutěži souhlas s pravidly soutěže stanovené pořadatelem a zavazuje se je dodržovat. Pořadatelé (Měk Prostějov a Jazyková škola Lingua Centrum) si vyhrazují právo změnit pravidla soutěže, případně soutěž zastavit, odložit či zcela bez náhrady zrušit. Výhru nelze vymáhat soudní cestou a není možné za výhru požadovat finanční plnění.

Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytuje účastník pořadateli, nikoli Facebooku.