PŘIJĎTE NA OSLAVU NAROZENIN KNIHOVNY (15. 11. 2023)

25.10.2023 10:04

Slavíme dvě významná výročí: 125 let od založení knihovny a také 200 let od položení zákl. kamene budovy střelnice. Přijďte to s námi oslavit na narozeninovou párty knihovny!

Připravili jsme pro vás výstavu, která vám přiblíží historii budovy střelnice a především to, jak se prostějovská knihovna proměňovala od svého vzniku v roce 1898 až po letošní rok.

Oslavu zahájíme vernisáží výstavy za účasti představitelů města. Poté následuje prohlídka výstavy za hudebního doprovodu kapely OKAP a raut.

Pro zájemce je připravena prohlídka knihovny (po skupinkách), která bude ozvláštněna krátkými zábavnými scénkami z literárního světa, které si pro vás připravilo Divadlo POINT. Při prohlídce vás knihovnice provedou i běžně nepřístupnými prostory pro veřejnost.

V hlavním sále bude připravena soutěžní krabička a lístečky na narozeninová přání. Popřejete-li knihovně k narozeninám a vhodíte do krabičky lísteček i s Vašim kontaktem, budete zařazeni do soutěže o pěkné knižní ceny.

Těšíme se na Vás! ♥