Prázdninové luštění s knihovnou (ukončeno)

08.07.2023 16:00

VÝHERCI: Z 36 odevzdaných křížovek bylo celkem 30 vyluštěno správně. Z nich jsme vylosovali 5 výherců. Jsou jimi: Soňa Jankůjová, Alexandra Mullerová, Margita Polová, Kateřina Slavíková a Jiří Lukáš. Výhercům gratulujeme! Všichni výherci byli kontaktováni a mohou si na dospělém oddělení vyzvednout knižní výhru dle vlastního výběru.

***************************************************

Oblíbené Luštění s knihovnou se vrací! Chcete se o prázdninách příjemně zabavit, trošku poučit a ještě navíc vyhrát knihu? Zúčastněte se dalšího ročníku prázdninového Luštění s knihovnou!

I tentokrát jsme pro vás, opět ve spolupráci s Hádankářským kroužkem Hanáci, připravili křížovku a osmisměrku. Můžete si je vyzvednout (a vyplněné zase odevzdat) v knihovně nebo si je stáhnout ZDE (PDF). Pět vylosovaných výherců získá knižní odměnu.