Deskohraní (proběhlo)

26.10.2017 08:44

Máte rádi deskové hry? Hráli jste někdy Dračí doupě? A znáte Munchkin – tedy jednodušší, ale o to zákeřnější karetní verzi této hry? Pokud ne, pán jeskyně vám ji rád ukáže. Chcete zachránit svět před strašnou pandemií? Ve hře Pandemic budete mít příležitost. A víte, jak se hraje Švábí salát? Pokud se chcete naučit hrát zmíněné deskové hry, pak si ve středu 13. prosince nenechte ujít zábavné herní odpoledne. Od 16 do 18 hodin se v podkrovním sále knihovny sejdou příznivci a fandové těchto her, kteří se s vámi o radost ze hry rádi podělí. Můžete se podívat, jaké nové hry jsme do knihovny pořídili, můžete si některé z nich zkusit zahrát a pozor, přicházíme s další novinkou - nově si budete moct deskové hry z knihovny vypůjčit i domů. Berte to od nás jako takový malý vánoční dárek.