Vánoční kvíz pro děti a mládež (proběhlo)

05.01.2022 16:04

AKTUALIZACE: Výhercem soutěže se stává Jáchym Sedlák. Gratulujeme!

***************************************************

Zpříjemněte si s dětmi čekání na Vánoce. Připravili jsme pro vás Vánoční kvíz plný luštění, hádání, doplňování a poznávání. Nejen, že se u něho pobavíte, ale také se dozvíte spoustu zajímavých věcí o českých vánočních zvycích a zároveň můžete vyhrát pěknou cenu. Určeno pro děti a mládež do 18 let.

Soutěžní kvíz si můžete vyzvednout v knihovně pro děti a mládež nebo stáhnout a vytisknout ZDE.

Soutěž probíhá od 1. - 23. prosince 2021. Kvíz je nutné odevzdat nejpozději ve středu, 23. prosince do 14 h. Jeden vylosovaný výherce získá krásnou povánoční sladkou nadílku, kterou si bude moct vyzvednout v knihovně od 10. 1. 2021. Výherce po skončení soutěže kontaktujeme emailem a zveřejníme zde na webu knihovny.