Vánoční dárky z knihovny

06.11.2019 09:43

Pokud přemýšlíte o tom, jaká drobnost by ještě udělala o Vánocích radost vašim blízkým, pak se přijďte inspirovat do knihovny. Možná by to mohl být dárkový poukaz na čtenářský průkaz, který můžete koupit v oddělení pro dospělé čtenáře za 70,- nebo 100,- Kč. Jeho majitel získá zdarma registraci do knihovny na jeden rok. Darovat ho můžete jak tomu, kdo zatím do knihovny nechodí, tak i našim stálým čtenářům, kteří ho uplatní při placení pravidelného registračního poplatku. Nebo navštivte naši Vánoční tvořivou dílnu. V pátek 13. prosince, kdykoli od 10 do 17 hod., si budete moct vlastnoručně vyrobit originální voňavou ozdobu na stromeček a další drobnosti pro radost. Zastavte se na chvilku v předvánočním shonu a přijďte si třeba ozdobit medový perníček, dát si čaj nebo kávu a tvořivě strávit chvilku před Vánoci.