MASOPUSTNÍ KVÍZ – soutěž pro děti a mládež (proběhlo)

29.01.2022 11:44

EDIT: Výherci mastopustního kvízu jsou: Janěková Eliška (9 let), Randus Martin (10 let), Kirchnerová Karolína (13 let).

Vánoční zvyky a obyčeje jsou dobře známé. Co však víte o masopustu? Vyzkoušejte s dětmi své znalosti o tomto veselém svátku, který je symbolem hojnosti, legrace, bláznivých masek, maškarních průvodů a hostin.

Kvíz si můžete vyzvednout v knihovně pro děti a mládež nebo stáhnout ZDE. Všichni, kdo kvíz do 25. března odevzdají zpět do knihovny a zodpoví všechny otázky správně, budou zařazeni do slosování.

Tři vylosovaní soutěžící získají knižní cenu. Soutěž je určena dětem a mládeži do 18 let

Zde je seznam knih, ze kterých jsme čerpali informace nebo si jen brali inspiraci při tvorbě kvízu. Všechny knihy si můžete půjčit v knihovněKliknutím na obrázek se dostanete přímo do katalogu.