SOUTĚŽ PRO DĚTI A MLÁDEŽ - Letní čtenářské BINGO (27. 6. - 23. 9.)

23.06.2022 10:20

Chcete, aby se vaše děti o prázdninách nenudily? Řekněte jim o nové soutěži - objeví spoustu zajímavých knih a ještě mohou vyhrát krásné ceny!

PRÁZDNINOVÉ ČTENÁŘSKÉ BINGO bude probíhat od 27. června do 23. září 2022 ve třech soutěžních kategoriích:

1.KATEGORIE: děti do 9 let (s pomocí rodičů)

2. KATEGORIE: děti 10 – 12 let

3. KATEGORIE:  mládež 13 – 18 let

Všichni, kteří splní kritéria soutěže, budou zařazeni do slosování o pěkné knižní výhry. Do soutěže se můžou zapojit pouze čtenáři Městské knihovny Prostějov do 18 let

Soutěžní formulář si můžete vyzvednout v Knihovně pro děti a mládež nebo vytisknout ZDE

Pro splnění „binga“ je potřeba přečíst knihy alespoň z jednoho sloupečku, který je určen pro váš věk. Tyto knihy musí odpovídat zadanému tématu. Pokud si nejste jistí, zeptejte se knihovnic, rády vám poradí.

Knihovnice vám každý týden potvrdí nejvíce dvě knihyJednu knihu nelze použít pro splnění více zadání. Vyplněné archy odevzdávejte v Knihovně pro děti a mládež, Vápenice 9.

Vylosujeme tři výherce knižních odměn, kteří přečtou knihy alespoň z jednoho sloupečku, který je určen pro jejich věk.

Navíc, v rámci mimořádné soutěže o nejlepšího čtenáře, tj. čtenáře, který bude mít vyplněno dva a více sloupečků (můžete přečíst knihy ze všech sloupečků vaší věkové kategorie nebo nižší) bude probíhat další losování, v němž taktéž můžete vyhrát krásnou cenu.