S knihovnou na Kosíř (proběhlo)

23.05.2013 19:30

V úterý 25. června Vás zveme na další výlet s knihovnou. Stalo se již tradicí, že na červnovém setkání účastníků (a hlavně účastnic) Tvořivé knihovny jedeme na malý výlet po okolí a „objevujeme“ krásy Prostějovska. V minulých letech jsme se prošli kolem Plumlovské přehrady, podívali jsme se na plumlovský zámek, do Lázní Skalka i do Čelčic na Hané. Letos se chceme vydat do Čech pod Kosířem - navštívíme Muzeum kočárů, prohlédneme si zámecký park a pokud nám to počasí a síly dovolí, vystoupáme i na nejvyšší hanáckou horu Kosíř a na nově postavenou rozhlednu. Potkáme se v 8.40 hod. na autobusové zastávce č. 1 u místního nádraží. Tímto výletem zakončíme už čtvrtý ročník Tvořivé knihovny a také první ročník Senior klubu. Jsme velmi rádi, že se Vám obě tyto pravidelné úterní akce líbí a těšíme se na jejich pokračování zase v září.

fotka z loňského výletu