Roman Vehovský byl v knihovně už podruhé

30.01.2013 19:00

Ve středu 30. ledna jsme v prostějovské knihovně již podruhé přivítali cestovatele a amatérského fotografa Romana Vehovského. V prosinci loňského roku nám vyprávěl o tom, jak se v roce 2002 vydal s batohem, spacákem a několika okopírovanými listy školního atlasu na cestu, která se nakonec protáhla na sedm let. O svém putování napsal knihu Cestou osudu a náhody a přivezl s sebou také nádherné fotografie např. z phuketského festivalu Devíti císařských božstev. Tentokrát nám představil pokračování své knihy, které dostalo název Návrat s podkovou a popisuje jeho putování po Austrálii a Novém Zélandu, ale také po Japonsku, Nové Kaledonii, Indii, Thajsku, Nepálu, Srí Lance, Pákistánu a Íránu. Zajímavé vyprávění si můžete nechat zprostředkovat záznamem na Livestream ka nálu knihovny. Stejně zajímavavou výstavu Romanových fotografií můžete navštívit v naší Galerii Na půdě až do konce února.

Besedu jsme živě přenášeli prostřednictvím Livestream kanálu knihovny.