Provoz knihovny od 18. do 23. prosince 2020

11.12.2020 14:04

Knihovnu můžete navštívit ještě den před Štědrým dnem, tedy ve středu 23. 12. Budeme tu pro vás od 8 do 14 hodin. Poté bude knihovna až do 3. ledna 2021 zcela uzavřena.

Můžete vrátit výpůjčky a půjčit si předem objednané knihy. Vzhledem k nařízení vlády budeme totiž od 18. do 23. prosince půjčovat opět formou výdajového okénka.  Více inormací o provozu knihovny od 18. 12. najdete zde níže v článku.

Půjčte si na svátky zásobu knih, filmů, časopisů, deskových her a audioknih. Můžete zde i koupit krásný a hodnotný vánoční dárek pro své blízké. Věnujte dárkový poukaz do knihovny. Informace o poukazu najdete ZDE. K zakoupení je i oblíbená plátěná taška s logem knihovny (cena 50,-).

Nezapomeňte, že i v době vánočních svátků si z pohodlí domova můžete z knihovny na dálku vypůjčit e-knihu. Jak? Jednoduše, podívejte se na informace ZDE. Můžete si vybírat z 10 000 titulů různých žánrů. Stačí pár kliknutí a můžete číst. Do konce roku máte možnost využít nabídky půjčení až 3 e-knih na měsíc. Číst e-knihy můžete pomocí čtečky eReading, také na tabletu či chytrém telefonu se systémem android nebo iOS.

Přejeme všem našim čtenářům krásné a šťastný Nový rok. Budeme se na Vás těšit od 4. 1. 2021.

PROVOZ KNIHOVNY OD 18.–23. 12. 2020

DOSPĚLÉ ODDĚLENÍ:

• využijte pohodlné objednání z katalogu přes službu Odlož knihu. Info a postup ZDE.
  • vracení a půjčování všech typů výpůjček probíhá pouze dole v čítárně
  • půjčovna je pro veřejnost uzavřena
  • knihy k zapůjčení je třeba předem objednat
    • mailem
    • telefonicky
    • přes formulář v knihovně
    • službou Odlož knihu
  • v objednávce uveďte: jméno, příjmení, číslo čtenářského průkazu
    • autor, název knihy nebo obecně např. 3x ženský román, 5x scifi, 3x detektivka apod.
    • můžete si půjčit max. 10 knih (a 10 časopisů)
  • telefon: 582 329 660
  • mail: sluzby@knihovnapv.cz
  • otevírací doba: 8-18 h (po, st, čt, pá)
    • 23. 12. středa. 8-14 h
  • sobota zavřeno

DĚTSKÉ ODDĚLENÍ

• půjčovna je pro veřejnost  uzavřena
  • vracení a půjčování knih probíhá u zadního vchodu knihovny (u dvora DDM)
  • knihy k zapůjčení je třeba předem objednat (mailem, telefonicky, přes formulář u knihovny)
  • v objednávce uveďte: jméno, příjmení, číslo čtenářského průkazu
    • autor, název knihy nebo např. 3x pohádky (9 let), 2x komiks (12 let) apod.
    • můžete si půjčit max. 15 výpůjček (5 knih, 5 leporel, 5 časopisů)
  • telefon: 582 329 673
  • mail: detske@knihovnapv.cz
  • otevírací doba: 9-17 h (po, st, čt, pá)
    • 23. 12. středa. 8-14 h
  • sobota otevřeno 8-11.30 h

Níže vidíte náhled formuláře v PDF (ke stažení), který dostanete v knihovně pro děti a mládež. Pokud máte možnost, objednejte si, prosím, knihy nejlépe přes mail, popřípadě telefon - viz kontakty výše.

objednavka_knih_formular_detske.pdf (24956)