Prázdninové Luštění s knihovnou (proběhlo)

28.06.2022 15:55

Chcete se o prázdninách příjemně zabavit, trošku poučit a ještě navíc vyhrát pěknou knihu? Zúčastněte se dalšího ročníku prázdninového Luštění s knihovnou.

I tentokrát jsme pro vás, opět ve spolupráci s Hádankářským kroužkem Hanáci, připravili křížovku a osmisměrku. Můžete si je vyzvednout (a vyplněné zase odevzdat) v knihovně nebo si je stáhnout zde.

Křížovky je třeba odevzdat v knihovně (v přízemí v čítárně nebo v patře na dospělém oddělení) nejpozději do 31. 8. 2022. V září ze správně vyplněných křížovek vylosujeme pět výherců, kteří získají knižní odměnu.

VÝHERCI: Ze 65 správných odpovědí bylo vylosováno těchto 5 výherců: Hana Kolářová, Šárka Pavlovská, Jana Vaverková, Dominika Vincourková a Vlasta Vychodilová, kteří vyhrávají knihu. Gratulujeme!