Nejlepší venkovský knihovník Olomouckého kraje - výsledky soutěže

05.10.2020 15:10
V úterý 22. 9. proběhlo vyhlášení již 4. ročníku soutěže Nejlepší venkovský knihovník Olomouckého kraje, kterou pořádá Vědecká knihovna v Olomouci společně s Olomouckým krajem.

Cílem ocenění je především poděkování aktivním knihovníkům venkovských knihoven za jejich práci a obětavost a zároveň pozvednutí prestiže jejich činnosti a vyjádření podpory těmto pracovníkům na krajské úrovni.

S potěšením oznamujeme, že na krásném druhém místě se umístila knihovnice z našeho regionu, paní Kateřina Trundová, která se stará o knihovnu v Protivanově. Gratulujeme!

Ocenění z rukou náměstka hejtmana Olomouckého kraje Ing. Petra Vrány, náměstka hejtmana Olomouckého kraje Ing. Milana Klimeše a ředitelky Vědecké knihovny v Olomouci RNDr. Bc. Ivety Tiché převzaly knihovnice, které se umístily na prvních třech místech. Na prvním místě se umístila Lenka Drechslerová z Obecní knihovny v Rapotíně, třetí příčka patří Libuši Veselkové z knihovny v Medlově.