Jarní prázdniny v knihovně (proběhlo)

09.01.2018 14:15

Na oddělení pro děti a mládež můžete zažít prázdniny plné her, tvoření a soutěží. Ve středu 14. března a ve čtvrtek 15. března, vždy od 9 do 11 hodin a pak od 13 do 15 hodin bude v knihovně pro děti od 6 do 15 let připraveno spoustu aktivit. Vyzkoušíme některé ze stolních her, které si můžete vypůjčit dokonce i domů, a představíme si nové hry, které jsme do našeho fondu nakoupili před Vánocemi. Těšit se můžete na Munchkin, Jurasik, Pandemic, Dixit, Dobble a další. A pokud vás hry nelákají, můžete vyzkoušet tvoření z papíru. Vyrobíme si myšku, skákající žabku nebo originální záložku. Čeká na vás také spousta soutěží a pro vítěze každého dne je připravena malá cena. Přijďte a vezměte s sebou i své kamarády, těšíme se na vás.