Jarní Luštění s knihovnou (proběhlo)

07.03.2022 10:41

EDIT:

Po celý březen a duben se mohl každý, kdo měl zájem, zúčastnit jarního Luštění s knihovnou, které připravil Petr Urbánek z Českého svazu hádankářů a křížovkářů. Bylo odevzdáno celkem 46 řešení, z toho 37 zcela správných. Z bezchybných odpovědí jsme vylosovali těchto pět výherců: Zdeněk KOUKOL, Ivo NOVOTNÝ, František PODHORNÝ, Josef RŮŽIČKA a Lenka VÁVROVÁ. Všichni získávají knižní odměnu. Gratulujeme! Na další kolo Luštění s knihovnou se můžete těšit už v červenci a v srpnu.

*********

Máme pro vás další luštitelskou soutěž o ceny. Křížovku opět připravil Petr Urbánek z Českého svazu hádankářů a křížovkářů. Zadání křížovky si můžete vyzvednout v čítárně nebo si ho můžete stáhnout ZDE

Správné řešení odevzdávejte do 30. dubna 2022 v čítárněPět vylosovaných výherců získá knižní odměnu.