Virtuální univerzita třetího věku (proběhlo)

01.09.2017 15:29

Městská knihovna Prostějov se stala konzultačním střediskem Virtuální univerzity třetího věku a v říjnu otevírá nový studijní semestr. Pokud i vás láká příležitost dozvědět se něco nového a strávit příjemné dopoledne ve společnosti svých vrstevníků, neváhejte a přihlaste se také. Z nabídky virtuálních studijních kurzů jsme vybrali kurz nazvaný „Cestování – co jste možná nevěděli.“ V průběhu šesti přednášek si příjemnou, populárně naučnou formou představíme klady i zápory cestovního ruchu, probereme si zásady bezpečnosti na cestách a dozvíme se zajímavé informace z historie cestování a lázeňství. Potkávat se budeme jednou za 14 dní, vždy v úterý dopoledne v 9.30 hod. Upozorňujeme, že studovat mohou pouze senioři – tedy osoby důchodového věku. Je výhodou, pokud účastníci kurzu zvládají základy práce na počítači a mají přístup k internetu. Kurzy jsou placené, jejich cena je 400,- Kč za semestr. Přihlášky a další informace získáte na první hodině, kde si budete moct vše nezávazně vyzkoušet. Těšíme se na vás v úterý 3. října v 9.30 hod. v podkrovním sále knihovny.