Výstava knižních záložek (proběhlo)

04.04.2013 11:37

Bylo pouze na vás, milí čtenáři, zda taková výstava v knihovně opravdu bude. Jde totiž o záložky, které jste nám přinesli VY – ať už do knihovny chodíte často, málokdy nebo vůbec. Každý, kdo čte papírové knížky, nějakou záložku potřebuje. (Pokud tedy knížka nemá šňůrku nebo jí neohýbáte rožky.) Jsou záložky papírové, plastové, kovové, látkové či dokonce vyšívané, nápadité i úplně obyčejné. Čím si stránky v knížkách zakládáte vy? Čímkoliv, co je zrovna po ruce… vlakovou jízdenkou či nákupním seznamem? Máte jednu oblíbenou… pohlednici nebo fotku? Nebo snad nějakou historickou… po dědečkovi, nebo klasický „filmový“ pásek s náčelníkem Apačů? Každá je zajímavá. Pokud nám ji půjčíte, vrátíme ji v naprostém pořádku, a aby vám nechyběla, náhradou si odnesete záložku naší knihovny.

Na záložky všech možných i nemožných materiálů a tvarů se můžete přijít podívat v průběhu května do naší Galerie Na Půdě.

Výstava knižních záložek - malá ochutnávka