Kurz trénování paměti (probíhá)

04.09.2015 13:33

Kurzy trénování paměti se konají v knihovně už od roku 2010 a stále je o ně velký zájem. Další běh se otevírá už na konci září. A co účastníky kurzu čeká? V šesti lekcích si osvojí různé triky a návody, jak si udržet v paměti potřebné informace. Každou hodinu zahájíme cvičením soustředění, pohrajeme si se slovy a čísly, procvičíme krátkodobou i dlouhodobou paměť, budeme se věnovat některé z paměťových technik, trošku se protáhneme, složíme si puzzle - věřili byste, že i to pomáhá při procvičování mozku? - a na závěr nás čeká „domácí úkol“. Nebojte se, v kurzech se nezkouší ani nemusíte své výsledky nikomu ukazovat. Spíše porovnáte své znalosti se svými vrstevníky, strávíte čas v příjemném prostředí, užijete si legraci a třeba navážete nová přátelství. Začínáme už 30. září 2015. Kurz bude mít šest lekcí, sejdeme se jednou za 14 dní, vždy ve středu v 10 hod. v učebně knihovny. Hlásit se můžete už nyní na tel. č. 582 329 661 nebo v čítárně v přízemí budovy, počet účastníků je omezen. Kurz je zdarma, ale přihlášení je závazné.