Křest knihy Zdeňka Velena Pouliční fotografie (proběhlo)

23.11.2015 15:04

V pátek 11. prosince v 17 hodin se v Galerii Na Půdě Městské knihovny Prostějov představí herec a fotograf Zdeněk Velen a pokřtí zde svoji první knihu fotografií. Působí a žije v Praze, spolupracuje nejvíce s pražskou Komorní činohrou, Divadlem ABC, Divadlem Rokoko aj.

První fotografický výlet do ulic s novou zrcadlovkou v prosinci 2014 mu otevřel úplně nový svět, ve kterém nyní tráví téměř všechen volný čas. Život v ulicích, vztahy mezi osobami, kontexty s určitými místy a paradoxní situace, úžas i obdiv, humor, mikropříběhy okamžiků, které se často dějí bez povšimnutí - tím vším se inspiruje a baví. Svou první malou výstavu pouliční fotografie uspořádal v září 2015 v Divadle v Řeznické. Od 13. ledna si pak budete moci prohlédnout jeho fotografie v prostějovské knihovně.

web: zdenekvelen.wix.com/photoFacebook: www.facebook.com/zdenek.velen