Deskohraní (proběhlo)

01.04.2016 14:28

Už dávno neplatí, že hraní je jen pro malé děti. Moderní deskové hry představují zábavu pro všechny. A nejen zábavu. Hraní her podporuje logické myšlení i komunikační schopnosti a baví všechny přemýšlivé a tvořivé lidi, bez ohledu na věk. Pokud mezi ně patříte také, nenechte si ujít naše deskohraní. Je určeno všem hravým lidem, malým i velkým, kteří si rádi zahrají deskové hry - známé i neznámé, moderní i klasické. Naši sbírku her, které si můžete v knihovně kdykoli půjčit a zahrát, jsme rozšířili o zbrusu nové kousky, např. Ubongo, Tik tak bum nebo Jungle speed. Chceme vám je představit, nabízejí mnohem víc, než čekáte. Přijďte ve čtvrtek 24. dubna od 16 do 18 hod. do studovny v přízemí knihovny a můžete si je zkusit zahrát anebo se třeba jen podívat a fandit ostatním. Neznalost her není na překážku, rádi vám pomůžeme a vysvětlíme pravidla.